Moje Forum widzę tylko ja

Jeśli masz problem z obsługą forum tutaj możesz prosić o pomoc.

Moje Forum widzę tylko ja

Postprzez Lucjan » 7 sty 2014, o 14:21

Na wstępie chciałbym pogratulować tego darmowego Serwisu...po prostu kapitalne.
Przyznam bez bicia, że jestem amatorem w zakładaniu for (dwie noce nieprzespane) :D
ale jakoś sobie poradziłem...tyle, że moje forum www.ciekawaferajna.4umer.pl widzi tylko przeglądarka
Maxthon - żadna inna, ani Explorer, ani Chrome...itp.

Coś robię źle...i w zasadzie forum gotowe po skonfigurowaniu i nawet dwóch kumpli już się
zarejestrowało (jakimś cudem, chyba wgrali sobie Maxthona), ale szału z frekwencją nie będzie :lol:
bo mi ludzie piszą, że nie widzą forum...uff
Dlatego bardzo bym prosił drogi Adminie o jakąś podpowiedź, co muszę poprawić w swoich ustawieniach
na forum?
Czy to może muszę uaktywnić ten zestaw Botów? (pająków), sam nie wiem dlaczego tak mam, że nikt mnie
nie widzi? A może muszę się gdzieś zareklamować (zdaje się pozycjonowanie to się fachowo nazywa w Google)

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc...

Pozdrawiam
Lucjan

Re: Moje Forum widzę tylko ja

Postprzez Gryf » 10 sty 2014, o 22:24

Zwyczajnie musisz poczekać aż boty wyłapią Twoje forum. Poza tym zależne jest ile pisze się postów na forum, im więcej tym szybciej znajdziesz się na liście TOP 10.
Lista jest aktualizowana co tydzień.
Gryf

Postprzez Lucjan » 16 sty 2014, o 20:57

Gryf napisał(a):Zwyczajnie musisz poczekać aż boty wyłapią Twoje forum. Poza tym zależne jest ile pisze się postów na forum, im więcej tym szybciej znajdziesz się na liście TOP 10.
Lista jest aktualizowana co tydzień.

Aaaa...dziex za info Gryfie :D
Dobrze mi sie kojarzy słowo Gryf...bo mi jedna Gryfianka pomogła ustawić forum
i teraz ma wreszcie sensowną konstrukcję i wygląd :P
Lucjan

Postprzez Gryf » 17 sty 2014, o 13:31

To jestem ja jakby co :D
Gryf

Postprzez Lucjan » 17 sty 2014, o 13:39

hehe...malutki ten świat :lol:
Lucjan

Wynajem samochodów Wrocław

Postprzez Billyfat » 15 sty 2017, o 03:47

Na rodzimym rynku jest wiele wypożyczalni samochodów. Ich możliwości są jednak bogate zaś nie warto wybierać pierwszej, na którą natkniemy się w prostych poszukiwaniach. Czym odwracać się przy wyborze aut, na co zwrócić szczególną pomoc oraz kiedy załatwić formalności? Oczywiście – na lokalną pomoc a dla własnej wygody.

Kto wynajmie auto, i kto nie
Auto może wynająć prawie każdy. Są absolutnie określone warunki, jakie potrafią uniemożliwić wypożyczenie auta lub podwyższyć cenę jego wynajmu. Wypożyczalnie samochodów używają różne wymagania także liczą inne wymagania, dlatego koniecznie należy wszystko dobrze sprawdzić. Niektóre wypożyczalnie nie wynajmują aut osobom poniżej 21 roku bycia lub kierowcom ze stażem krótszym niż 2 lata. (Więcej szczegółów na fakt wynajmu samochodu TUTAJ)

Wypożyczalnie aut walczą o klientów
Wybierając wypożyczalnię samochodów, grupa kobiet zamyka się przede każdym względami finansowymi, czyli opłatą za wynajęcie pojazdu. Oczywiście jest zatem szalenie ważne kryterium, ale nie wszyscy użytkownicy zdają sobie sprawę, że kwoty podane w promocjach wypożyczalni aut są tylko chwytem marketingowym, jaki planuje nas zainteresować ofertą. Jak już wybierzemy samochód, często wyraża się, że wartość nie istnieje już taka efektowna kiedy w promocji. Dlatego ważne jest, aby dobrze nauczyć się z ofertą przed wynajęciem auta. Liczne promocje i rabaty mogą posłużyć w obniżeniu kosztów, zwróćmy jednak opinię na dowolne opłaty takie jak ubezpieczenie, dzienny limit kilometrów, koszt odstawienia auta w drugie znaczenie niż siedziba firmy wynajmującej.

Jeśli znajdziemy odpowiednią wypożyczalnię samochodów i postanowimy się na poszczególne auto, musimy podpisać umowę. Koniecznie przeczytajmy ją daleko dokładnie, a jeśli coś zajmuje nasze wątpliwości – nie bójmy się zapytać. Umowa jest łącząca a skoro ją podpiszemy, to będziemy wypożyczalnia samochodów Wrocław przymuszeni do przestrzegania wszystkich warunków.

Pracowanie i oddawanie samochodu
Odbierając pojazd z wypożyczalni, należy zwrócić opinię na okres techniczny pojazdu, obejrzeć go zupełnie i zgłosić pracownikowi firmy wszelkie decyzje i rysy. Warto także sprawdzić poziom paliwa w baku. Większość wypożyczalni przekazuje samochody z całym bakiem, lepiej jednak sprawdzić, jak toż robi praktycznie.

Natomiast zwracając pojazd pamiętajmy, aby dać auto w takim samym bycie, w jakim je zabrali. Jeżeli wypożyczalnia dała nam pojazd z dużym bakiem, zatankujmy samochód przed zdaniem go. Dzięki temu możemy uniknąć dodatkowych opłat. Przede wszystkim myślmy o tym, aby zwrócić auto na okres i odsunąć je w wyznaczone miejsce. Wypożyczalnie często naliczają wysokie kary za opóźnienia, ale umożliwiają zwrot pojazdu nie właśnie w prywatnej siedzibie, a zarówno w dowolnie wybranym miejscu, co przeważnie istnieje ciężkim ułatwieniem.

Jeśli mamy skorzystanie z usług wypożyczalni aut, toż o najpierw przejrzeć oferty również dużych, sieciowych wypożyczalni, jak i tych niższych. Należy porównać ceny, wybór samochodów, dodatkowe usługi. Przed wynajęciem auta pamiętajmy o dokładnym przeczytaniu umowy. Dzięki temu unikniemy nieprzewidzianych kosztów, a wynajęcie auto będzie właściwą przyjemnością.
Billyfat

Powrót do Problemy z obsługą forum