Reklamy

Jeśli masz problem z obsługą forum tutaj możesz prosić o pomoc.

Reklamy

Postprzez The Niggest » 21 kwi 2014, o 17:20

Witam, od dłuższego czasu musze radzić sobie z wyskakującymi reklamami na moim forum - www.niggracing.4umer.pl, sami zobaczcie, po lewej stronie wyskakuje zazwyczaj jakas reklama
Mam pytanie, czy jest to jakoś odgórnie zarządzone, nie do zmiany, czy może mogę sobie z tym jakoś poradzić
Próbowałem usuwać boty, ale chyba to nic nie daje
Mam nadzieje, że jakos da sie temu zaradzić.
The Niggest

Re: Reklamy

Postprzez Lucjan » 20 maja 2014, o 22:49

The Niggest napisał(a):Witam, od dłuższego czasu musze radzić sobie z wyskakującymi reklamami na moim forum - http://www.niggracing.4umer.pl, sami zobaczcie, po lewej stronie wyskakuje zazwyczaj jakas reklama
Mam pytanie, czy jest to jakoś odgórnie zarządzone, nie do zmiany, czy może mogę sobie z tym jakoś poradzić
Próbowałem usuwać boty, ale chyba to nic nie daje
Mam nadzieje, że jakos da sie temu zaradzić.

Raczej te reklamy nie pochodzą z tego Serwera phpBB...mi też się pojawiają, ale tylko dlatego, gdy dodam jakieś
darmowe gadżety typu Shoutbox. - gdy skasuje te różne dodatki z innych Portali, to reklamy znikają.

Aczkolwiek możliwe, że Webmaster jednak musi ratować się reklamami, by utrzymać interes...tak mają w zasadzie
wszystkie darmowe Fora, czyli reklamy.
Jak jednak wcześniej mówiłem, ja nie mam reklam, gdy skasuję darmowe dodatki...itp.

Musiałby wypowiedzieć się w tej sprawie Admin Serwera.

Pozdrawiam

Ps. sorry...mam pytanko The Niggest...jak udało Ci się wgrać takie fajne logo w postaci slajdu? :)
Lucjan

skup aut Poznań

Postprzez Michaeljek » 31 lip 2017, o 14:35

Sporo ludzi nie wie co zrobić z własnym zajeżdżonym pojazdem w chwili, jak chce zakupić nowy. Wiadomo, iż sprzedaż często może okazać się czasochłonna, ale także czasami uciążliwa. Tym bardziej kiedy chcemy dać ogłoszenia do prasy oraz czekać na zainteresowanych. Na pewno o wiele bardziej interesującym pomysłem może być skorzystanie z firm, jakich skup samochód jest głównym zajęciem. Wyszukanie odpowiedniego skupu będzie o wiele prostsze. Mało tego skup aut zdecydowanie nie musi oznaczać, że sprzedaż samochodu będzie po niedobrych dla właściciela samochodu cenach. Wręcz przeciwnie, każdej ze stron może zależeć na jak najlepszym rozwiązaniu dla każdego. Dlatego więc najlepiej zdecydować się na firmę, dla jakiej skup samochodów będzie nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. W ten sposób wszystkie etapy związane z wykupem pojazdu od klienta odbywają się szybko i w pełni profesjonalnie.

Zainteresowanie usługą

Z pewnością skup samochodów w Poznaniu ciekawi wiele ludzi. Nie mniej jednak nie każdy wie dokładnie w jaki sposób się to odbywa. Może to być powodem nie skorzystania z możliwości firm oferujących właśnie tego typu usługi. Naturalnie w tym przypadku, jeżeli wybierze się profesjonalną i uczciwą firmę, skup aut może okazać się najlepszą oraz najbardziej komfortową formą pozbycia się starego wozu. Co więcej, nie każdy ma wiedzę, że przecież oferując chęć sprzedaży pojazdu wcale nie trzeba ostatecznie dopuścić do sprzedaży. Tym bardziej jeśli warunki które nam proponują nie są naszym zdaniem odpowiednie i adekwatne do ceny samochodu. Po prostu skup samochodów na pewno należy do najlepszej formy pozbycia się samochodu. Zatem w chwili kiedy potrzebujemy pozbyć się swojego starego samochodu warto zainteresować się usługami tego typu firmy.
Michaeljek

skup aut w Poznaniu

Postprzez Michaeljek » 31 lip 2017, o 14:36

Dużo osób nie wie co zrobić ze swoim zmęczonym pojazdem w chwili, jak chce sprawić sobie kolejny. Wiadomo, że sprzedaż często może okazać się czasochłonna, ale też niekiedy uciążliwa. Tym bardziej jak chcemy dać ogłoszenia do prasy oraz oczekiwać na zainteresowanych. Z pewnością znacznie bardziej interesującym pomysłem będzie skorzystanie z firm, których skup samochód jest podstawowym zajęciem. Odnalezienie odpowiedniego skupu będzie dużo prostsze. Co więcej skup aut zdecydowanie nie musi oznaczać, że zbycie samochodu będzie po niedobrych dla właściciela pojazdu cenach. Wręcz odwrotnie, każdej ze stron może zależeć na jak najatrakcyjniejszym rozwiązaniu dla każdego. Dlatego właśnie warto wybrać firmę, dla jakiej skup samochodów będzie nie tylko obowiązkiem, lecz także przyjemnością. Dzięki temu wszystkie etapy związane z odkupem samochodu od klienta odbędą się sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Zainteresowanie usługą

Na pewno skup aut Poznań interesuje dużo osób. Naturalnie nie każdy ma świadomość w jaki sposób ma to miejsce. Może to być efektem nie skorzystania z usług firm oferujących właśnie tego typu usługi. Oczywiście tutaj, jeśli wybierze się fachową i uczciwą firmę, skup aut może okazać się najlepszą i najbardziej wygodną formą sprzedana własnego auta. Co więcej, nie każdy ma wiedzę, że przecież zgłaszając chęć sprzedania pojazdu wcale nie trzeba ostatecznie dopuścić do transakcji. Tym bardziej jak warunki jakie nam przedstawią nie są naszym zdaniem odpowiednie oraz adekwatne do wartości samochodu. Po prostu skup samochodów z pewnością należy do najlepszej formy sprzedaży samochodu. Zatem w chwili gdy potrzebujemy pozbyć się własnego starego pojazdu warto zainteresować się ofertą takiej firmy.
Michaeljek

Powrót do Problemy z obsługą forum